Rationis Development s.r.o.

Odvětví, která jsou naší doménou

Máme za sebou roky úspěšné práce v několika klíčových odvětvích, což nám umožnilo vytvořit důvěryhodné partnerství s etablovanými firmami v oblasti bankovnictví, výroby a technologií. Tato zkušenost nás ale neomezuje; naopak, je to právě náš otevřený přístup a adaptabilita, které z nás činí ideálního partnera pro podniky z jakéhokoli sektoru, kteří hledají osvědčené postupy, ale zároveň inovativní přístup.
Finance a bankovnictví

Finance a bankovnictví

Podílíme na vývoji systémů Credit Bureau a Credit Risk Management, a to jak na vývoji jádra systému a jeho funkcionalit, tak na implementačních projektech pro konkrétní trhy. Dále zajišťujeme rozvoj online platformy pro zajišťování nákupu na splátky nebo poskytování úvěrů. Umíme nakládat s důvěrnými daty a víme, že jejich ochrana je v bankovnictví prioritou.

Automatizace / IoT

Automatizace / IoT

Máme zkušenosti s vývojem systémů pro zaznamenávání operací na výrobní lince pro zákazníka z oblasti automotive. Dále jsme pro našeho partnera vyvinuli kompletní IoT řešení pro vzdálenou správu nafukovacích hal. V tomto sektoru je důležitá vysoká dostupnost a spolehlivost systémů a proto držíme vysoké standardy kvality.

Sport

Sport

V této oblasti jsme připravili chytrý rezervační systém, který zjednodušuje a automatizuje provoz sportovního areálu nebo poskytovatelům služeb. Koncovým zákazníkům nabízí platformu, kde najdou široké spektrum služeb na jednom místě a umožňuje jednoduchou registraci, rezervaci a platbu. Zjednodušili jsme složité rezervační postupy do intuitivního uživatelského rozhraní.