Rationis Development s.r.o.

Naše služby

Zabýváme se vývojem aplikací napříč platformami – webovými, mobilními, cloudovými, i IoT. Přinášíme Vám řešení na míru, které zrealizuje vaše digitální vize. Specializujeme se na Microsoft Azure, backendová řešení tvoříme na platformě .NET a v jazyce C#, webové aplikace Vám vytvoříme v Javascriptu za pomoci technologie React a přidruženém ekosystému.
Zakázkový vývoj

Zakázkový vývoj

Nabízíme Vám vývoj softwarového řešení na míru. Máme zkušenosti s vývojem od webových stránek až po komplexní systémy skládající se z webové a mobilní aplikace, cloudové části a IoT (Internet of Things) zařízení. Provedeme vás celým procesem, od úvodní analýzy, přes projektovou specifikaci až po vývoj, testování a nasazení. Objevte, jak naše přizpůsobené softwarové řešení může posunout vaše podnikání na další úroveň.

Konzultace a outsourcing

Konzultace a outsourcing

Potřebujete pomoc s konkrétní technologií nebo si nevíte rady s architekturou? Naše společnost Rationis je tu pro vás. S našimi širokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti softwarového vývoje jsme schopni poskytnout detailní konzultace a poradenství přizpůsobené vašim potřebám. Pokud hledáte způsob, jak rozšířit své kapacity, nabízíme také outsourcingové služby, které vám umožní využít našich odborníků k dosažení vašich cílů. S námi získejte spolehlivé a efektivní řešení pro váš projekt.

Naše technologie

Naše technologie

Podívejte se na jazyky, technologie, frameworky a nástroje, které využíváme při vývoji softwaru pro naše klienty. Od backendových technologií a databázových systémů po frontendové frameworky a mobilní aplikace, zde najdete detailní informace o tom, jaké technologie používáme k vytváření inovativních a spolehlivých softwarových řešení.