Rationis Development s.r.o.

Vaši technologičtí
partneři

Získejte přístup k špičkovým technologiím a odborným znalostem v oblasti .NET a React pro hladký růst vašeho podnikání.

Rationis Development s.r.o.

Naše služby

Konzultační služby

Konzultační služby

Technologické poradenství: Nabízíme odborné poradenství ve výběru a implementaci technologií .NET, React a cloudových služeb Microsoft Azure pro optimalizaci vašich softwarových projektů.

Optimalizace dev ops a dev experience: Optimalizací DevOps a dev experience dochází ke zvýšení efektivity a spokojenosti vašich vývojových týmů, které se mohou plně soustředit na vývojové aktivity, a tím dochází ke snížení nákladů.

Outsourcing

Outsourcing

V případě, že se vám nedostává kapacit, jsme schopni dedikovat až celé týmy pro potřeby vývoje vašich produktů. Jsme schopni samostatně vyvinout části řešení, převzít odpovědnost nad určitými moduly nebo se podílet na vývoji celých aplikací. Specializujeme se na vývoj cloudových a backendových aplikací na platformě .NET v nejnovějších verzích v jazyce C# a hostovaných na cloudu Microsoft Azure nebo on premise. Frontend vyvíjíme v technologii React a spjatém JS ekosystému. Zkušenosti máme s multiplatformním vývojem mobilních a tabletových aplikací, zejména v Xamarin.Forms.

Rationis Development s.r.o.

Jak pracujeme

Na našich vlastních produktech pracujeme agilním způsobem, komunikujeme skrze Microsoft Teams a používáme Azure DevOps. Jsme zvyklí na git. Na našich předchozích projektech jsme zažili různé metodologie včetně waterfall, používali komunikační kanály jako Slack a zadávání práce skrze Jira nebo Youtrack. Díky naším zkušenostem jsme schopni se přizpůsobit vašim potřebám.

Rationis Development s.r.o.

Proč vybrat nás

Odborné znalosti
Odborné znalosti

Nabízíme hluboké technické znalosti a zkušenosti na platformách .NET a React, což nám umožňuje poskytovat špičkové služby a inovativní řešení.

Zkušený tým
Zkušený tým

Naše týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří jsou nadšení pro to, co dělají, a mají mnoho let zkušeností v oboru.

Spokojení zákazníci
Spokojení zákazníci

S mnohými partnery spolupracujeme již mnoho let a díky jejich spokojenosti se na nás stále obrací.

Certifikovaní profesionálové
Certifikovaní profesionálové

Naši vývojáři drží celou řadu certifikací v oblasti softwarového vývoje, což dokazuje jejich odbornou kvalifikaci a hluboké znalosti. Jsme silver software development partnerem společnosti Microsoft a členem programu Microsoft for ISV.

Důraz na kvalitu
Důraz na kvalitu

Klademe vysoký důraz na kvalitu našich služeb a výsledků, od začátku projektu až po jeho dokončení, abychom zajistili vaši plnou spokojenost.

Flexibilní modely spolupráce
Flexibilní modely spolupráce

Nabízíme různé modely spolupráce, které se dají přizpůsobit vašim potřebám a rozpočtu, od projektových kontraktů až po dlouhodobý outsourcing.

Nenašli jste nějaké informace? Chcete s námi začít spolupracovat?