Rationis Development s.r.o.

Softwarové řešení
pro váš business.
Na míru.

Naše firma, Rationis, je založena na třech hlavních hodnotách: inovativní přístup, no-nonsense postoj a spokojený zákazník. S využitím nejnovějších technologií jsme schopni poskytovat našim klientům inovativní a efektivní řešení. Díky no-nonsense hodnotám přistupujeme k naší práci upřímně a smysluplně, což nám pomáhá dosáhnout výsledků, za které se můžeme zaručit. Nejen kvůli tomu jsou na konci naši zákaznicí i my s výsledkem spokojení.

Přeměňujeme vaše nápady na inovativní software.
Bez kompromisů.
Rationis Development s.r.o.

Náš proces

1

Analýza & konzultace

Na začátku celého procesu provedeme analýzu, v níž úzce spolupracujeme s klienty na pochopení jejich unikátních potřeb, což nám umožňuje vytvořit přesně mířené zadání softwarového řešení.
2

Projektová specifikace

Výsledkem analýzy bývají jasné požadavky, které jsou srozumitelné a odsouhlasené oběma stranami, abychom nastavili správný kurz již od začátku.
3

Design & Prototypování

Dalším krokem je návrh designu aplikace a prototypování navigace a uživatelského prostředí, což umožní jej odladit ještě před začátkem vývoje a dodá zákazníkovi prvotní představu o podobě vznikající aplikace.
4

Vývoj & Testování

Vyvíjíme iterativně, což umožňuje zapojení klienta do vývoje díky jeho průběžné zpětné vazbě. Tato metoda zvyšuje pružnost vývoje a urychluje dosažení optimálního řešení, reagující na potřeby zákazníka v reálném čase.
5

Minimální funkční produkt (MVP)

Jakmile je hotový minimální funkční prototyp, prezentujeme jej zákazníkovi a začínáme sbírat podněty. Díky tomu náš klient sleduje aplikaci průběžně a kontroluje požadovaný směr vývoje.
6

Akceptační testování a předání

Po dokončení vývoje produktu probíhá akceptační testování ze strany klienta, který vše finálně ověří a zapracují se případné připomínky. Následně je produkt formálně předán zákazníkovi.
7

Provoz & Podpora

Tam kde si klient přeje, nabízíme zákazníkům správu provozu a následnou podporu. Velmi rádi produkty dále rozvíjíme dodatečnými funkcionalitami.
Rationis Development s.r.o.

Naše expertíza

S naší firmou získáte přístup k široké škále odborných znalostí a dovedností. Specializujeme se na robustní vývojový ekosystém společnosti Microsoft, což znamená vývoj v jazyce C# za pomoci nástrojů prostředí .NET a platformy Azure a jejich cloud-native služeb. Náš tým vám zajistí jak výběr optimálního řešení, ať už v cloudu, on-premise nebo na koncových zařízeních, tak jeho nasazení a správu. Pro webové aplikace využíváme ekosystému JavaScriptu a knihovny React pro vývoj na straně frontendu a ASP.NET na backendové části řešení. Pro mobilní aplikace pak Xamarin.Forms nebo React Native, takže dovedeme vaši kompletní zakázku vypracovat bez velkého zbytečně složitých řešení a nadměrného množství nesourodých technologií. Jednoduchost našich řešení je jejich síla.

Rationis Development s.r.o.

Proč si vybrat nás?

Kompletní servis od A do Z
Kompletní servis od A do Z

Naším cílem je ušetřit váš čas a energii. Díky našemu všestrannému týmu zajišťujeme kompletní spektrum vývojářských služeb, od analýzy požadavků až po finální implementaci.

Individuální přístup
Individuální přístup

Chápeme, že každý projekt je jiný, stejně jako potřeby našich klientů. Přizpůsobujeme naše služby, aby co nejlépe vyhovovaly vašim specifickým požadavkům, a zaručujeme osobní přístup šitý na míru.

Pracujeme globálně
Pracujeme globálně

Naše zkušenosti s práci ve vícejazyčných a multikulturních týmech nám umožňují efektivně komunikovat a spolupracovat s klienty a partnery z celého světa.

Certifikovaní profesionálové
Certifikovaní profesionálové

Naši vývojáři drží celou řadu certifikací v oblasti softwarového vývoje, což dokazuje jejich odbornou kvalifikaci a hluboké znalosti. Jsme silver software development partnerem společnosti Microsoft a členem programu Microsoft for ISV.

Jednoduchost a efektivita
Jednoduchost a efektivita

Vytváříme software, který je nejen jednoduchý a efektivní, ale také udržitelný a snadno rozšiřitelný, což klientům přináší nákladově efektivní řešení bez kompromisů v kvalitě nebo výkonu. Tento přístup nám umožňuje poskytovat hodnotu, která přesahuje očekávání.

Vaše spokojenost
Vaše spokojenost

Zaměřujeme se na vaši absolutní spokojenost tím, že přistupujeme k vašim projektům s maximální péčí, pozorností k detailu a personalizovaným servisem. Naše úsilí je věnováno poskytování řešení, která jsou v souladu s vašimi očekáváními.

Automatizace & IoT Sport
Rationis Development s.r.o.

Odvětví, která jsme obsloužili

Za našeho působení jsme již zpracovali softwarová řešení pro různá odvětví, zahrnující finance a bankovnictví, provozní automatizaci, IoT a sport a rekreaci. Naše široká škála služeb v oblasti zakázkového vývoje softwaru nám umožnila spolupracovat s klienty především v těchto klíčových oblastech.

  • Finance a bankovnictví: Pomáháme finančním institucím inovovat a zlepšovat své služby prostřednictvím moderních softwarových řešení, která zlepšují efektivitu, bezpečnost a uživatelskou zkušenost.
  • Automatizace/IoT: Naše expertíza v oblasti automatizace a Internetu věcí (IoT) nám umožňuje vyvíjet inteligentní systémy a aplikace, které optimalizují procesy a zlepšují efektivitu v průmyslových a domácích prostředích.
  • Sport: Máme zkušenost s tvorbou vlastního rezervačního systému Rezzy pro poskytovatele služeb a sportovní zařízení na straně jedné a aplikace pro sportovce coby koncové uživatele na straně druhé. Tyto aplikace usnadňují rezervaci a správu sportovních aktivit, poskytují uživatelům přehled o svých aktivitách a podporují tak zdravý životní styl.

Nenašli jste nějaké informace? Chcete s námi začít spolupracovat?